Projekty   |   Domy parterowe  |   Domy dla biznesu  |   Domy letniskowe  |   Garaże  |  

Domy z użytkowym poddaszem > KROŚNIEWICE

powrót do listy
cena: 1845zł
zamów projekt

Widoki

Pow. użytkowa budynku – 120.3 m2
Minimalna pow. działki – 312.0 m2

KROŚNIEWICE to jeden z parterowych domów z użytkowym poddaszem o najprostszej konstrukcji i stosunkowo niewielkim zużyciu materiałów budowlanych .
Klasyczne proporcje dwuspadowy dach o czterdziesto pięcio stopniowym nachyleniu sprawiają, że dom ten znakomicie nadaje się do realizacji zarówno w zabudowie wolno stojącej , osiedlowej a także – po niewielkiej adaptacji jako budynki bliźniacze i szeregowe.

Czytelny podział parteru na część dzienną z kuchnią i pokojem rodzinnym oraz gospodarczą z gabinetem i pomieszczeniami pomocniczymi to niewątpliwie zaleta tego domu. Wygodna jednoprzestrzenna powierzchnia części dziennej w połączeniu z centralnie usytuowanym kominkiem i obszernym tarasem sprzyja wypoczynkowi. Usytuowanie kominka pozwala na dogrzanie większości pomieszczeń.
Istotnym atutem tego domu jest wydzielona i dostępna z oddzielnego wejścia część pomieszczeń, przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczej. Powierzchnia ta może być przeznaczona na urządzenie gabinetu lekarskiego z poczekalnią i ustępem, ale także może służyć każdej innej działalności jak kancelaria prawna czy notarialna, biuro rachunkowo – księgowe czy nawet niewielkie przedstawicielstwo handlowe

Poddasze KROŚNIEWIC to dwa komfortowe i wygodne pokoje dziecinne, oraz sypialnia rodziców z ich garderobą i łazienką. Druga , dostępna z hallu łazienka, wykorzystywana jest głównie przez dzieci.


Rzuty


Elewacje

Działka

minimalne wymiary działki