Projekty   |   Domy z użytkowym poddaszem  |   Domy dla biznesu  |   Domy letniskowe  |   Domy "na zgłoszenie"  |  

Domy parterowe > KOŚCIERZYNA

powrót do listy
cena: 1476zł
zamów projekt

Widoki

UWAGA !
CZAS OCZEKIWANIA NA DOKUMENTACJĘ – 4 TYGODNIE OD DNIA ZAMÓWIENIA.

Pow. użytkowa budynku – 85.4 m2
Minimalna pow. działki – 462.0 m2

KOŚCIERZYNA to mały lecz w pełni komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z wiatą garażową, powierzchniowo porównywalny ze średniej wielkości mieszkaniem.

Bardzo prosta konstrukcja budynku sprawia , że koszt jego budowy może ponieść nawet rodzina posiadająca niewielkie dochody. Większość prac wykończeniowych można wykonać samodzielnie, co pozwoli na dodatkowe oszczędności. Pomimo swej prostoty KOŚCIERZYNA ma szereg elementów wzbogacających zarówno wygląd jak i użytkowość. Należą do nich , przede wszystkim, wiata samochodowa z drewnianymi balustradami oraz pergola, łącząca pomieszczenie ogrodnicze z tarasem.

Wsparte na dwóch drewnianych słupkach zadaszenie osłania wejście do budynku, prowadzące do przedsionka z dużą i wygodna szafą garderobianą. Z niego dostępny jest hall, prowadzący do części dziennej na którą składa się kuchnia z jadalnią i pokój dzienny z kominkiem oraz części sypialnej z dwoma pokojami dziecinnymi, łazienką, pomieszczeniem gospodarczym i sypialnia rodziców. Dostępne z zewnątrz pomieszczenie to praktyczne miejsce do przechowywania narzędzi oraz sprzętów i mebli ogrodniczych.


Rzuty


Elewacje

Elewacja frontowa

Elewacja boczna

Elewacja ogrodowa

Elewacja boczna

Działka

Minimalne wymiary działki